Krasniqi: Thaçin e Veselin s’i kam miq

Ish-kryeparlamentari i Kosovës, Jakup Krasniqi ka thënë se Kadri Veseli nuk është kundërshtari i tij në PDK. Ai ka thënë se Veseli, ka hyrë vonë drejtpërdrejt në politikë. Krasniqi ka thënë LEXO ME SHUME...

by PortaliMitrovicali | Published 4 days ago

Barca në përparësi (Foto/Video)

Me një gol të shënuar në fund të takimit, Barcelona e ka mposhtur Atletico Madridin në ndeshjen e parë çerekfinale e Kupës së Mbretit që u zhvillua në Camp Nou. Vendasit LEXO ME SHUME...

LIVE HD TV : Copa del Rey Barcelona – Atl. Madrid

BARCA_ATLETICO

22:00 in www.Mitrovicali.com you can follow LIVE match Copa del Rey Barcelona – Atl. Madrid Ne ora 22:00 ne www.Mitrovicali.com munde ta ndjekni ndeshjen LIVE / DREJTPERDREJT LEXO ME SHUME...

Humb Peja, Samiri largohet me lot

Peja ka humbur përballjen me BC Rilski Sport me rezultat, 91-93,në një ndeshje tejet dramatike, ku u pensionua edhe njëri ndër basketbollistët më të mirë të Kosovës, LEXO ME SHUME...

Humorë Shqip : Gezur me çiftelia 2015

Ktu munde ti shikoni humoret e vitit te ri 2015 Humorë Shqip : Gezur me çiftelia 2015 //Mitrovicali.com// LEXO ME SHUME...

Humorë Shqip : UJQIT 2015

Ktu munde ti shikoni humoret e vitit te ri 2015 Humorë Shqip : UJQIT 2015 //Mitrovicali.com// LEXO ME SHUME...

Horoskopi ditor: 22 Janar 2015

HOROSKOPI-DITOR

DASHI Urani do ua shtoje deshiren per te pasur nje jete ne cift me te lire dhe jashte rutines se perditshme. Jupiteri LEXO ME SHUME...

Horoskopi ditor: 21 Janar 2015

HOROSKOPI-DITOR

DASHI Situata do jete e qete per ciftet dhe marredhenia e tyre do jete mjaft e ngrohte. Do jeni te gatshem LEXO ME SHUME...

E konfirmuar: Samsung Galaxy S6 sjell ekranin QHD

Deri më tani janë dëgjuar thashetheme të ndryshme në lidhje me gjeneratën e re të telefonit...

Galaxy A5 dhe Galaxy A3 së shpejti edhe në Evropë

Samsung Galaxy A5 dhe Galaxy A3 kanë qenë në dispozicion në një numër vendesh, përfshirë edhe...

Sony e prezanton Xperia Z4 në mënyrë të fshehtë

Gjatë gjithë panairit të CES është folur shumë për faktin që Sony nuk e ka prezantuar...

Me rastin e 33-vjetorit të rënies: KUR E PUSHOI ZËRIN BILBILI…

Jusuf_dhe_Bardhosh_Gervalla

Isuf e Bardhosh Gërvalla…   Me rastin e 33-vjetorit të rënies: KUR E PUSHOI ZËRIN BILBILI… (Në LEXO ME SHUME...

“PO KËNDON DILA GECAJ!…”

  Bashkë me nipin tim, po prisnim një avion udhëtarësh, të linjës Nju Jork-Frankfurt-Rinas. Pamë në tabelën përkatëse dhe aty njoftohej..

LIBËR I NJË FUNDAMENTI TË THELLË SHKENCOR PËR POLITIKAT E REJA NDËRSHQIPTARE

LIBËR I NJË FUNDAMENTI TË THELLË SHKENCOR PËR POLITIKAT E REJA NDËRSHQIPTARE ( Refleksione për librin shkencor të prof. DR.Veton Latifi..

Në Koshtovë ndërtohet një mini-hidrocentral

Edhe një kontratë tjetër është nënshkruar të premten në ambientet e Kuvendit të Komunës. Bëhet fjalë LEXO ME SHUME...

Sa e ka siguruar Kosova bukën nga korrje-shirjet?

Në Kosovë me sukses ka përfunduar fushata e korrje-shirjeve, por zyrtarë të Ministrisë së Bujqësisë dhe ata të Shoqatës së Bujqve,..

Fitër Bajrami “rrit” çmimet

Në tregun e brendshëm të Kosovës ka laramani të çmimeve të produkteve të ndryshme, varësisht nga dyqani, lokacioni apo edhe qyteti...

Sulmet në Paris: Ja ku i kishin marrë armët dhe kush i financonte terroristët

Vëllezërit Said e Cherif Kouachi dhe Amedy Coulibaly posedonin një arsenal armësh me vlerë 25 milionë euro, ku përfshiheshin Kallashnikovë, raketa-hedhëse,..

VIDEO : Nëse mendoni se asgjë nuk ju ikë nga syri, gaboheni!

Shikojeni këtë video dhe do të bindeni se sa gjëra mund të “fluturojnë” para jush pa i vërejtur fare. Videoja të..

Humorë Shqip : Gezur me çiftelia 2015

Ktu munde ti shikoni humoret e vitit te ri 2015 Humorë Shqip : Gezur me çiftelia 2015 //Mitrovicali.com//..


 • ____________________________

  FLUTURIMET NGA AJROPORTI ADEM JASHARI

  Login

  Forgot Password?

  Ky website kontrollohet dhe menaxhohet nga M Media Mitrovicali.com. Të gjitha materialet , përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me të drejta autoriale të M Media Mitrovicali.com. Materialet janë për shfrytëzimin personal tuajin dhe për qëllime jo-komerciale. Ato nuk mund të kopjohen, riprodhohen, ripublikohen, modifikohen, transmetohen, ose distribuohen në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të Mitrovicali.com. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë website ose medium tjetër, pa lejen e Mitrovicali.com, është shkelje e drejtave autoriale dhe është i ndaluar, sipas dispozitave ligjore në fuqi.

  Privacy Policy
  sponzor