Zoti në qiell, Amerika në tokë

SHBA-të e kanë bombarduar për herë të dytë në 15 vitet e fundit Serbinë, duke e bërë shkrum e hi me rezultat 129-92. Shtetet e Bashkuara të Amerikës kështu janë LEXO ME SHUME...

LIVD HD Basketball : FIBA World Cup – Spain 2014: USA – Serbia (FINAL)

BxXTn_FCQAAb_ay[1]

21:00 in www.Mitrovicali.com you can follow LIVE match FIBA World Cup – Spain 2014: USA – Serbia (Final) Ne ora 21:00 ne www.Mitrovicali.com munde ta ndjekni ndeshjen LEXO ME SHUME...

Juve, i sigurt

Dy ndeshje – dy fitore, është bilanci i Juventusit në këtë fillimsezoni në Serie A. Kampioni i Italisë shënoi nga një gol në secilën pjesë për ta mposhtur Udinesen LEXO ME SHUME...

VIDEO : Magjistari i ofron drogë policit, më pas e “zhdukë” atë

Një magjistar i ri në moshë, me emrin Calen Morelli, ka bërë një numër goxha të rrezikshëm. Derisa një polic ishte duke folur në telefon,magjistari Morelli i afrohet LEXO ME SHUME...

VIDEO : Ky film prekës ju bënë me lot!

Ky film i shkurt, që zgjat vetëm dy minuta, i bëri miliona njerëz në botë të qajnë. Filmi bazohet në ngjarje të vërtet që ka ndodhur në Irak, transmeton Telegrafi. LEXO ME SHUME...

Horoskopi ditor: 14 Shtator 2014

HOROSKOPI-DITOR

DASHI Ciftet do kalojne nje dite te bukur e me momente shume romantike. Duhet te perfitoni sa me shume sot. Disa beqare LEXO ME SHUME...

Horoskopi ditor: 13 Shtator 2014

HOROSKOPI-DITOR

DASHI Sot nuk do keni shume kohe te merreni me te dashurin. Cdo gje do jete si cdo dite, pa pasion, por LEXO ME SHUME...

Lufta e titanëve: Samsung Galaxy Note 4 vs. iPhone 6 Plus

Zërat e shumtë patën qarkulluar për një kohë të gjatë, dhe pretendonin se iPhone 6 do...

VIDEO : Shikojini videot zyrtare të iPhone 6, iPhone 6 Plus, si dhe Apple Watch

Menjëherë pasi Apple zbuloi Watch dhe iPhone-n e ri, në Qendrën Flinter në Cupertino, kompania ka...

Apple prezanton iPhone 6 dhe iPhone 6 Plus

Sipas mediave botërore që janë duke e përcjellë ngjarjen ekskluzive të Apple, thuhet se në këtë...

Zëri i grave të dhunuara dëgjohet me “Tri dritare dhe një varje”

Nën hijen e Lisit të Lamit – drurit gjigant që ka mbijetuar me dekada – ruhet sekreti që katundit LEXO ME SHUME...

NJË BALONË NË AJRË, NJË MIQËSI MË SHUMË

Është muaji gusht, muaji i fillimit të vitit të ri shkollore në shtete skandinave, muaj i ardhmërisë sonë. Ne këto ditë..

DUKE MENDUAR SE JETOJMË PËRKOHËSISHT NË MËRGIM, PADASHJE NE BIEM NË NJË GRACKË QË NUK E KE IDENË SE EKZISTON DHE NUK SHEH NJË KTHIM PRAPA

DUKE MENDUAR SE JETOJMË PËRKOHËSISHT NË MËRGIM, PADASHJE NE BIEM NË NJË GRACKË QË NUK E KE IDENË SE EKZISTON DHE..

Sa e ka siguruar Kosova bukën nga korrje-shirjet?

Në Kosovë me sukses ka përfunduar fushata e korrje-shirjeve, por zyrtarë të Ministrisë së Bujqësisë LEXO ME SHUME...

Fitër Bajrami “rrit” çmimet

Në tregun e brendshëm të Kosovës ka laramani të çmimeve të produkteve të ndryshme, varësisht nga dyqani, lokacioni apo edhe qyteti...

​Në PTK, një milion euro tender kushëririt

Posta dhe Telekomi i Kosovës (PTK) ia ka dhënë tenderin në vlerë prej afro një milion eurosh, me procedurë të negociuar..

VIDEO : Ushtarët izraelitë arrestojnë edhe fëmijët palestinezë

rupat izraelite kanë arrestuar dy fëmijë palestinez të moshës të moshës 7 dhe 12 vjeçare, pavarësisht lotëve dhe kundërshtimit të fëmijëve...

FOTO : Rruga më e rrezikshme në botë

Nëse e keni menduar ndonjëherë se si duket rruga më e rrezikshme në botë, ndoshta kjo është përgjigja. Fjala është për..

Mantija Kosovare

Perberesit per 4-5 persona: 1 kg miell, 2 gota ujë te vakët, 2 lugë vaj, kripë për brumin, 600 g mish..

Videos

Login

Forgot Password?

Ky website kontrollohet dhe menaxhohet nga M Media Mitrovicali.com. Të gjitha materialet , përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me të drejta autoriale të M Media Mitrovicali.com. Materialet janë për shfrytëzimin personal tuajin dhe për qëllime jo-komerciale. Ato nuk mund të kopjohen, riprodhohen, ripublikohen, modifikohen, transmetohen, ose distribuohen në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të Mitrovicali.com. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë website ose medium tjetër, pa lejen e Mitrovicali.com, është shkelje e drejtave autoriale dhe është i ndaluar, sipas dispozitave ligjore në fuqi.

Privacy Policy